• Walentynkowy Balik Karnawałowy

• 17.02.2020
        • W piątek 14.02.2020 odbył się w naszej szkole Balik Karnawałowy uczestniczyły w nim dzieci z zerówek oraz klas pierwszych. Nasi przebierańcy wspaniale spędzili czas na wspólnych tańcach, zabawach oaz konkursach.

• "Serce dla MONARU"

• 17.02.2020
        • "Serce dla Monaru"- z okazji Walentynek dzieci z klasy 1a zrobiły miły upominek. Własnoręcznie wykonały serduszka dla mieszkańców Stowarzyszenia MONAR Schronisko dla Osób Bezdomnych w Zielińcu.

• WALENTYNKOWA POCZTA

• 11.02.2020
        • W dn. 11 – 14 lutego  w naszej szkole zostanie zorganizowana Poczta Walentynkowa.

Zaadresowane życzenia (imię i nazwisko, klasa), każdy może wrzucić do skrzynki,

która będzie znajdowała się na korytarzu.

14 lutego na 4 lekcji „Walentynkowi listonosze” będą roznosić pocztę.

Przypominamy również, że w piątek 14.02 obowiązuje kolor czerwony ;-)

• DYSKOTEKA SZKOLNA

• 11.02.2020
        • Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów kl. IV-VIII

na dyskotekę walentynkowo-karnawałową,

która odbędzie się w naszej szkole

13.02.2020r. w godz. 17.00-20.00.

Przebranie mile widziane ;-)

Organizatorzy:

• Akcja charytatywna "Mieszkanie remontujesz- serce okazujesz"

• 08.01.2020
        • „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

SZKOLNA AKCJA CHARYTATYWNA

„Mieszkanie remontujesz-serce okazujesz”

Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły do udziału w akcji „Mieszkanie remontujesz- serce okazujesz”.

Podczas akcji będą zbierane środki pieniężne na pomoc dla ucznia naszej szkoły i jego rodziny, którzy w wyniku pożaru stracili swój dorobek.

Pieniądze, które zostaną zebrane podczas akcji zostaną wykorzystane przez rodzinę na zakup najpotrzebniejszych rzeczy i remont mieszkania, które ucierpiało w pożarze.

Od czwartku 9.01.2020r. do 16.01.2020r. uczniowie z Samorządu Uczniowskiego będą zbierać do zapieczętowanych puszek datki na poszkodowaną rodzinę. Pieniądze można wrzucać także do puszki, która będzie ustawiana w sekretariacie szkoły.

16.01.2020r. nastąpi podsumowanie zbiórki i powiadomienie społeczności szkolnej o jej wynikach.

Prosimy o pomoc!!!!

Liczy się każda złotówka.

• Wesołych Świąt !

• 24.12.2019
        • Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia  wypełnionych zapachem świątecznej choinki, nutą śpiewanej kolędy, ciepłem rodzinnych serc  oraz bliskością, radością i pokojem !