• BRĄZOWE MEDALE NA MISTRZOSTWACH POWIATU

• 20.10.2022
        • 18 i 19 października odbyły się w Kołaczkowie Mistrzostwa Powiatu w Unihokeja. Najlepiej z naszej szkoły zaprezentowała się drużyna chłopców, która w ramach Igrzysk Dzieci zajęła trzecie miejsce. Brązowe medale z rąk organizatorów odebrali: Patryk Gorzelańczyk, Bartosz Andrzejaszek, Witold Powała, Karol Jastrzębski, Tomasz Woźniak, Wojciech Olek, Mateusz Grądzie i Grzegorz Machiński. Gratulujemy!

• MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISA STOŁOWEGO

• 10.10.2022
        • 10 października w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się "Mistrzostwa Szkoły w Drużynowym Tenisie Stołowym". W turnieju wzięło udział 16 chłopców naszej szkoły a po około trzech godzinach rywalizacji wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce zajął Nikodem Małyszka oraz Maksymilian Wysocki, drugie miejsce Adrian Mrowiński i Szymon Iglewski a trzecie miejsce Jakub Kantek i Kamil Iglewski. Szczegóły turnieju oraz wyniki spotkań w zakładce: UCZEŃ - SPORT.

• XII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

• 10.10.2022
        • 7 października 2022 r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji „XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”. Nasze szkolne, matematyczne przedsięwzięcie miało na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Od 3 października uczniowie codziennie brali udział w tabliczkowej loterii, a podczas piątkowej akcji na każdej lekcji matematyki przystąpili do testu ze znajomości tabliczki mnożenia. Wszyscy, którzy podali poprawne odpowiedzi otrzymali legitymację Eksperta.

W każdej klasie spośród ekspertów został wyłoniony Mistrz Tabliczki Mnożenia.

Zwycięzcami zostali:

klasa III - Maria Woźniak,

klasa IV a - Gabriel Śleziona,

klasa IV b - Marta Tomaszewska,

klasa V a - Karolina Pietrzak

klasa V b -  Maja Jankowska

klasa VI b - Aleksander Furmaniak,

klasa VII - Stanisław Kowalczyk

klasa VIII a - Igor Baryczka

klasa VIII b - Adrian Mrowiński

Nagrodzono również uczniów, którzy wzięli udział w Matematycznym Konkursie Plastycznym „Mój numer z dziennika”. Nagrodzeni to:

I miejsce - Marta Kasprowicz (kl. VI b)

II miejsce - Maria Cieślewicz (kl. V b)

III miejsce - Julia Jabłońska (kl. IV b)

Wyróżnieni:  Lena Kaczmarek, Marcin Przybylski, Marta Tomaszewska, Rostyslav Zaiets, Bartłomiej Stanisławski.

Dziękujemy wszystkim uczniom za wyśmienitą, matematyczną zabawę!

Szkolni organizatorzy: p. Monika Kuśmierek, p. Monika Antosik - Średzińska, p. Joanna Szafarek, p. Beata Maciejewska

• WYCIECZKA DO BYDGOSZCZY

• 06.10.2022
        • 5 października uczniowie klas ósmych wyjechali na wycieczkę do Bydgoszczy. Uczestnicy wyjazdu mieli możliwość zapoznania się z bogatą historią i zabytkami architektury Bydgoskiej. Uczniowie zwiedzili m.in. Muzeum Kanału Bydgoskiego, Muzeum Wodociągów oraz Muzeum Wojsk Lądowych. Przy okazji mieli możliwość podziwiania Katedry – późnogotyckiej świątyni, Wyspę Młyńską na której znajduje się Europejskie Centrum Pieniądza oraz Galeria Sztuki Nowoczesnej, Zabytkowy Kanał Bydgoski oraz „Przechodzącą przez rzekę” - rzeźbę zawieszoną na linie nad rzeką Brdą. Mamy nadzieję, że te unikatowe muzea oraz zabytkowa architektura Bydgoszczy na długo pozostanie w pamięci ósmoklasistów.

• EUROPEJSKI DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

• 06.10.2022
        • 30 września odbył się w naszej szkole "Europejski Dzień Sportu Szkolnego". W ramach ogólnoświatowej kampanii zorganizowaliśmy m.in. "Turniej Unihokeja" dzięki któremu uczniowie mogli poczuć atmosferę aktywnej i wspólnej zabawy. Szczegóły akcji w zakładce UCZEŃ - SPORT.