• Informacje o egzaminie

• Szczegółowe informacje o egzaminie ósmoklasisty dostępne są na stronach internetowych CKE (www.cke.gov.pl) oraz okręgowych komisji egzaminacyjnych. Uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele mogą z tych stron nieodpłatnie pobrać:
            *informatory o egzaminie ósmoklasisty z poszczególnych przedmiotów, w tym aneksy do informatorów zawierające wymagania egzaminacyjne obowiązujące w roku szkolnym 2020/2021
            * przykładowe arkusze egzaminacyjne z poszczególnych przedmiotów
            * arkusze próbnych egzaminów ósmoklasisty z ubiegłych lat (tutaj oraz tutaj)
            * arkusze egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w 2019 r. i 2020 r.
            * osiem zestawów zadań, zawierających wskazówki oraz szczegółowe wyjaśnienia rozwiązań zadań i przykładowe realizacje odpowiedzi w zadaniach otwartych
            * filmy o egzaminie ósmoklasisty z poszczególnych przedmiotów.

• ZEBRANIA Z RODZICAMI

• Szanowni Państwo,

informujemy, że zebrania z rodzicami w formie zdalnej na platformie Teams odbędą się 3 lutego 2021 r. zgodnie z harmonogramem przekazanym przez wychowawców klas.

• KONKURS WALENTYNKOWY

• UWAGA KONKURS!!!!

Szkolny konkurs plastyczny „Kartka walentynkowa” adresowany jest dla uczniów klas IV-VIII SSP w Otocznej.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie kartki walentynkowej oraz napisanie życzeń, wierszyka, rymowanki itp. Im większa wyobraźnia, tym lepiej.

Cele konkursu:

• rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej,
            • poszerzenie wiadomości na temat technik plastycznych,
            • prezentacja talentów plastycznych i literackich
            • rozwijanie wrażliwości estetycznej.

Technika wykonania:

Dowolna może to być praca wykonana farbami, kredkami, wyklejanka, wydzieranka, z użyciem różnych materiałów: suszone rośliny, nasiona, włóczka, koronka oraz wszystko co podsunie wam wyobraźnia.

Kryteria oceny:

• zgodność pracy z tematem konkursu,
            • oryginalność podejścia do tematu,
            • estetyka wykonania.

Termin nadsyłania prac:

5 luty 2021r.

Prace należy przesłać na adres:

anita.budzynska@ssp-o.wrzesnia.pl

lub za pomocą aplikacji Teams