• KOMUNIKAT - NAUKA ZDALNA

• 05.11.2020
        • W związku z aktualnymi informacjami i zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej informujemy, że od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Do 29 listopada 2020 r. wydłużony został czas pracy zdalnej dla uczniów klas IV-VIII. Oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

• INFORMACJA

• 05.11.2020
        • Z uwagi na awarię dostawy energii elektrycznej w rejonie szkoły w dniu dzisiejszym tj. 27.10.20, nauczyciele prowadzić będą zajęcia zdalne w zakresie, w jakim pozwalają im obecne warunki. Usunięcie awarii prognozowane jest na godz. 11.00

• KOMUNIKAT

• 05.11.2020
        • Informujemy, że od poniedziałku  26 października do 8 listopada br. w klasach IV - VIII obowiązuje nauczanie zdalne na platformie Teams . W tym czasie uczniowie pracują według obowiązującego od września  planu lekcji.

• COVID - 19 INFORMACJE I ZALECENIA

• I.
          Jeżeli zachorowałeś na Covid 19 uzyskaj od lekarza rodzinnego zwolnienie lekarskie L-4, przebywaj w izolacji domowej, Twoi domownicy objęci są kwarantanną domową.

Osobom objętym kwarantanną zostanie wydana decyzja administracyjna (poczta nie dostarcza korespondencji do adresatów na kwarantannie – otrzymacie decyzję po jej zakończeniu).

Złóż oświadczenie u pracodawcy (telefonicznie lub e-mailowo) o tym, że przebywasz na kwarantannie.
          Po odbyciu kwarantanny dostarcz otrzymaną decyzję o kwarantannie do pracodawcy (każdy domownik wg konieczności dostarcza kopię w/w decyzji).

II.
          Jeśli jesteś rodzicem ucznia lub przedszkolaka który został objęty kwarantanną w związku z jego kontaktem z osobą zarażoną, również ty wraz z domownikami zostaniesz objęty kwarantanną na okres 10 dni liczonych od dnia następującego po dniu ostatniego kontaktu dziecka z chorym.

Przygotuj dane domowników (imiona, nazwiska, nr pesel, nr telefonów) i czekaj na kontakt telefoniczny z pracownikiem inspekcji. W razie dużej ilości takich spraw - bądź cierpliwy.

Zostanie wydana decyzja administracyjna o okresie kwarantanny (poczta nie dostarcza korespondencji do adresatów na kwarantannie – otrzymacie decyzję po jej zakończeniu).

​​​​​​​
          Jeśli w okresie kwarantanny ktoś z domowników zaczyna mieć niepokojące objawy skontaktuj się z lekarzem prowadzącym w celu odbycia konsultacji. Lekarz zdecyduje o potrzebie wykonania testu.