• HARMONOGRAM DOTYCZĄCY WYDAWANIA ŚWIADECTW

• Dnia 26 czerwca 2020 r. odbędzie się rozdanie świadectw. Uczniowie odbierają świadectwa na boisku szkolnym, w wyznaczonym miejscu dla klasy. Uprzejmie prosimy rodziców, aby nie wchodzili na teren szkoły (boisko, budynek szkolny) ze względu na aktualną sytuację epidemiczną. Uczniowie mają obowiązek zachowania wszelkich zasad bezpieczeństwa (dystans społeczny, maseczki).

HARMONOGRAM WYDAWANIA ŚWIADECTW

Miejsce: boisko szkolne, wyznaczone stanowiska dla każdej klasy

Klasy 0 oraz I - III  godz. 08:30,
            (dowozy szkolne zorganizowane według przyjętego w tym roku szkolnym harmonogramu)

Klasy VII- VIII, po dowiezieniu uczniów autobusem szkolnym ok. godz. 10:45
            (dowozy szkolne zorganizowane 3 godziny później niż według przyjętego harmonogramu)

Klasy IV - VI, po dowiezieniu uczniów autobusem szkolnym ok. godz. 13:15
            (dowozy szkolne zorganizowane 5,5 godziny później niż według przyjętego harmonogramu)

• KOMUNIKAT

• Do 26 czerwca 2020 r. Ministerstwo Edukacji Narodowej przedłużyło przerwę w nauczaniu stacjonarnym
            w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie nadal odbywała się na odległość.