• Walentynkowy Balik Karnawałowy

• W piątek 14.02.2020 odbył się w naszej szkole Balik Karnawałowy uczestniczyły w nim dzieci z zerówek oraz klas pierwszych. Nasi przebierańcy wspaniale spędzili czas na wspólnych tańcach, zabawach oaz konkursach.

• "Serce dla MONARU"

• "Serce dla Monaru"- z okazji Walentynek dzieci z klasy 1a zrobiły miły upominek. Własnoręcznie wykonały serduszka dla mieszkańców Stowarzyszenia MONAR Schronisko dla Osób Bezdomnych w Zielińcu.

• WALENTYNKOWA POCZTA

• W dn. 11 – 14 lutego  w naszej szkole zostanie zorganizowana Poczta Walentynkowa.

Zaadresowane życzenia (imię i nazwisko, klasa), każdy może wrzucić do skrzynki,

która będzie znajdowała się na korytarzu.

14 lutego na 4 lekcji „Walentynkowi listonosze” będą roznosić pocztę.

Przypominamy również, że w piątek 14.02 obowiązuje kolor czerwony ;-)

• DYSKOTEKA SZKOLNA

• Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów kl. IV-VIII

na dyskotekę walentynkowo-karnawałową,

która odbędzie się w naszej szkole

13.02.2020r. w godz. 17.00-20.00.

Przebranie mile widziane ;-)

Organizatorzy: