• Wesołych Świąt !

• Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia  wypełnionych zapachem świątecznej choinki, nutą śpiewanej kolędy, ciepłem rodzinnych serc  oraz bliskością, radością i pokojem !

• Podsumowanie kampani "Zachowaj Trzeźwy Umysł"

• Podsumowanie kampanii „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskiej kampanii Profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, organizowanej przez Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych oraz Fundację „Trzeźwy Umysł”, w ramach której odbył się konkurs literacko-plastyczny dla uczniów pt. „Ja za 20 lat”.

Dnia 12.12.2019r. odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastyczno-literackim "Ja za 20 lat"  i podsumowanie kampanii. Uczniowie odebrali nagrody z rąk p. Anny Grzybowskiej- Pełnomocnik Burmistrza ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Z naszej szkoły, laureatami konkursu plastycznego na szczeblu gminnym zostali:

Amelia Wojtaszak z kl. Ia

Nadia Wróbel z kl. IIIa

Martyna Nowak z kl. IIIb

Marta Kasprowicz z kl. IIIb

Tomasz Koserczyk z kl. VIa

Zuzanna Raczak z kl. VIa

Natalia Szmydkowska z kl. VIIIa

Marta Orwat z kl. VIIIa

Laureatem konkursu plastycznego na szczeblu ogólnopolskim został:

Tomasz Koserczyk z kl. VIa.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Po rozdaniu nagród odbyła się projekcja filmu „Kraina lodu 2”, w której brali także udział uczniowie klasy 1a.

• PIERNIKOWE SERCE

• Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrześni serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XIV Akcji "Piernikowe Serce". Akcja ma na celu obdarowanie w okresie Świąt Bożego narodzenia symbolicznym piernikiem osób samotnych i dzieci niepełnosprawnych objętych naszym wsparciem. Przewidywany termin zbiórki od 9.12. do 13.12. Zapraszamy do akcji wszystkich, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.

Pierniki można przynosić codziennie do gabinetu 009 (gabinet pedagoga). Wszystkie zebrane pierniki zostaną przekazane do OPS we Wrześni.

Z góry dziękuję za okazane wsparcie i pomoc potrzebującym.

Anita Budzyńska

• MIKOŁAJKI

• 6.12.2019r. odbyły się szkolne "Mikołajki" połączone z wspólnym zapaleniem choinki. Wszyscy uczniowie zebrali się na korzytarzu, by razem odliczyć i odpalić światełka na szkolnej choince. Tego dnia w szkole "królował" kolor czerwony.

• Konkurs rozstrzygnięty!!!

• Dnia 6.12.2019r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs fotograficzny "Świat w barwach jesieni". Do organizatorów wpłynęło 15 zdjęć, z których Jury wybrało 5 najciekawszych i najbardziej pomysłowych.

Wyniki konkursu:

1 miejsce:

Miłosz Przybylski

2 miejsce:

Wiktoria Szymczak

3 miejsce:

Maja Gąsiorek

Wyróżnienia:

Magda Kęsy

Zuzanna Grzybek

Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie i udział w konkursie.