• WYPRAWKA SZKOLNA DLA ZERÓWKI

kredki ołówkowe i świecowe,

3 kleje w sztyfcie, 1 klej "magik" w tubie,
            plastelina,
            teczka do prac, zeszycik do korespondencji z rodzicami z aktualnymi numerami telefonów do rodziców,

podkładka do śniadania, kubek do herbaty,
            kapcie, mały ręcznik,
            chusteczki higieniczne w kartoniku (1 kartonik na miesiąc).
            Bardzo proszę, aby wszystkie przybory były podpisane.
            Karty pracy dzieci otrzymają w szkole - dodatkowych informacji
            udzielą wychowawcy klas w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

• INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

• Proszę przygotować do klasy pierwszej następującą wyprawkę:

• Ryza papieru ksero A4 biała

• Mały blok rysunkowy kolorowy (A4)

• Duży blok rysunkowy kolorowy (A3)

• Mały blok techniczny biały (A4)

• Mały blok techniczny kolorowy (A4)

• Duży blok techniczny kolorowy (A3)

• Duży blok techniczny biały (A3)

• Papier kolorowy (wycinanka)

• Nożyczki z zaokrąglonymi ostrzami

• Klej w sztyfcie

• Klej magik w tubce

• Farby plakatowe

• Farby akwarele suche (w guziczkach)

• Dwa pędzelki cienki i gruby

• Plastelina

• Kredki świecowe "Bambino"

• Kredki ołówkowe

• Dwie teczki wiązane lub na gumkę

• Zeszyty 16 kartkowe w kratkę i w linie (zeszyt w linie czerwono- niebieskie)

• Zeszyt do słówek lub notesik do wpisywania informacji (proszę nie kupować dzienniczków ucznia)

• W piórniku: dwa miękko piszące ołówki, temperówka, gumka, długopisy

Wszystkie przybory proszę podpisać.

Religia- Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa - Władysław Kubik SJ – Wydawnictwo WAM (Podręcznik i zeszyt ćwiczeń)

• INFORMACJA DOTYCZĄCA PODRĘCZNIKÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 uczniowie w miesiącu wrześniu otrzymają podręczniki z dotacji celowej (dotyczy to wszystkich klas I - VIII).

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do religii należy zakupić we własnym zakresie.

Kl.I - Władysław Kubik – „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa” – Katechizm + zeszyt ucznia.Wyd. WAM Kraków(2011r.)

Kl. II - Władysław Kubik – „Kochamy Pana Jezusa” – Katechizm + zeszyt ucznia. Wyd. WAM Kraków (2012r.)

Kl. III - Władysław Kubik – „Przyjmujemy Pana Jezusa” – Katechizm + zeszyt ucznia. Wyd. WAM Kraków (2013r.)

Kl. IV - Zbigniew Marek – „Zaproszeni przez Boga” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2012r.)

Kl. V - Zbigniew Marek, Anna Walulik – „Obdarowani przez Boga” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2013r.)

Kl. VI - Zbigniew Marek, Anna Walulik – „Przemienieni przez Boga” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2014r.)

Kl. VII - Władysław Kubik - „Szukam Was” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2011r.)

Kl. VIII - Władysław Kubik - „Jestem z Wami” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2012r.)